Kontakt

Masz Pytanie?

Chętnie udzielimy wszelkich informacji!

Już 27 lat pracujemy na Twoje zaufanie

Adam Myziak

Inspektor Danych Osobowych

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach?

Sprawdź!

Przechowywanie akt

– Zarchiwizowana dokumentacja przechowywana jest w pomieszczeniach spełniających normy przeciwpożarowe, ochrony i bezpieczeństwa, a także zabezpieczona przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych. Wszystkie dokumenty uzyskują sygnatury archiwalne i umieszczone są w systemie komputerowym magazynu, co pozwala na natychmiastowe odszukanie potrzebnych akt.

– Gwarantujemy klientom nieskrępowany dostęp do przechowywanych dokumentów w całym okresie ich przechowywania.

– Wskazane przez klientów dokumenty dostarczamy w postaci oryginałów, a także drogą faksową i internetową, w zależności od życzeń i potrzeb klienta.

– Do przechowania przyjmujemy akta uporządkowane i skatalogowane. W szczególnych przypadkach porządkowanie przyjętej dokumentacji wykonujemy po przejęciu akt w naszym magazynie.

Archiwizacja dokumentacji

– Kwalifikacja do odpowiednich kategorii archiwalnych;

– Systematyzacja akt według komórek organizacyjnych;

– Formowanie jednostek archiwalnych;

– Opracowanie środków ewidencyjnych w postaci spisów zdawczo-odbiorczych akt (w wersji papierowej i elektronicznej)

Brakowanie dokumentacji

– Wydzielanie przeterminowanej dokumentacji niearchiwalnej;

– Sporządzanie niezbędnych dokumentów brakowania (spisy zdawczo-odbiorcze, protokół, wniosek do właściwego Archiwum Państwowego);

– Wywóz i zniszczenie przeterminowanej dokumentacji zgodnie z obowiązującymi normami – po uzyskaniu zgody właściwego Archiwum Państwowego lub właściciela firmy tam gdzie zgoda archiwum nie jest wymagana;

– Potwierdzanie zniszczenia certyfikatem

Opracowanie procedur​

Na indywidualne zapotrzebowanie klienta tworzymy procedury kancelaryjno-archiwalne, uwzględniające specyfikę działalności każdej firmy. Instrukcja kancelaryjno archiwalna zawiera szczegółowe zasady postępowania z dokumentacją na wszystkich etapach jej obiegu.

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Polityka Prywatności